Pošto još nisam dementan, a on verovatno jeste, čim zaboravlja šta sve znam o njemu – kaže Šašić.
Nakon što ga je Aca Lukas žestoko izvređao u svom otvorenom pismu, Željko Šašić je Aci uzvratio istom merom.
Šašić je Lukasove uvrede i prozivke ironično prokomentarisao, i Aci je poručio da se testira na drogu.
– Moguće je i veća je šansa da je bio pod dejstvom opijata kada je pisao ovo nego da nije. Treba da ide na testiranje – izjavio je Željko i potom napao Lukasa ali i svoju bivšu suprugu, Sonju Vuksanović.
– Hoću da odj**u više njih dvoje od mene jer me ne interesuje šta rade. Meni je krivo što se razvode Sonja i Lukas jer su stvoreni jedno za drugo, sličnog su psihičkog stanja. Mene je blam umesto njih koliko su život izložili javnosti. Njihova jeftina sapunica Lukas-Sonja-Jarić je blam živi – rekao je Šašić koji je, na kraju, pripretio Aci Lukasu.
– Ako ja budem počeo da pričam o njemu, ima da ga boli. Znam jako mnogo stvari o njemu, pošto još nisam dementan, a on verovatno jeste, čim zaboravlja šta sve znam o njemu. Mene ne dotiče to što on priča, jer Lukasa ne voli niko – zaključio je Željko Šašić.
